החלה הרשמת המציגים
ליריד הוועדים - ינואר 2019
 
יריד הוועדים בישראל, הנערך זו השנה ה-39, יתקיים בתאריך 23/01/19, במרכז הירידים, בגני התערוכה ת"א.
 
יריד הוועדים הוא יריד מקצועי המרכז תחת קורת גג אחת את כל תעשיית ה"השי לחג" ומוצרי רווחה לעובדים בישראל. היריד מהווה חלון ראווה ססגוני ותוסס לאלפי הצעות ורעיונות "שי לחג" לקראת פסח 2019, לצד מוצרים ושירותים לפיתוח רווחת עובדים, מבצעי מכירות אטרקטיביים, הצעות נופש וגיוון תרבות הפנאי לעובדים ועוד.
היריד מהווה סביבה נוחה להתקשרויות עסקיות    קרא עוד..
  גרסה לסמרטפון
הקליקו כאן
       
היריד המרכזי לרכישת שי לחג ולתקשרויות
עם ועדי עובדים לקראת פסח תשע"ט 2019
 
   1800-555200
       
למה כדאי לבקר ביריד הוועדים   למה כדאי להציג ביריד הוועדים?
טופס התעניינות
         
יריד הוועדים הוא יריד רב תחומי המרכז תחת קורת גג אחת את כל תעשיית ה"השי לחג" בישראל. היריד מספק לוועדים ולקניינים מוסדיים, פלטפורמה להצעות  שי לחג, שירותים ומוצרים לרווחת העובדים.   קרא עוד..  
יריד הוועדים הוא נדבך חשוב בפעילות העסקית אל מול השוק המוסדי בישראל ודרך מצוינת להרחיב את מעגל הלקוחות והמכירות. השתתפות ביריד מקנה למציג בו הזדמנות יוצאת דופן להגיע לקבוצות מאורגנות עם פוטנציאל שיווקי למיליון עובדים קרא עוד..
       
 
         
היריד מרכז סידרה של תערוכות מקצועיות המציגות למבקר במתחם אחד את המוצרים, השירותים והרעיונות לרווחת עובדים במגוון רחב של נושאים.    מציגים ליותר - משלמים פחות !
  המציגים ביריד מקבלים 2 ירידים במחיר של אחד !
 
  ליריד הוועדים בישראל מצטרף השנה את יריד גדול ומוצלח למשאבי אנוש ורווחת עובדים. האירוע המשולב מאפשר למציגים ביריד חשיפה כפולה והזדמנויות עסקיות יוצאות דופן.
       
דמי תצוגה מוזלים - למקדימים להירשם!