יריד הוועדים בישראל
 
 
 
גני התערוכה - תל אביב  •   23 בינואר 2019
     
אודות ועדי העובדים
     
ועדי עובדים - לא רק הפגנות ושריפת צמיגים

מאת יעקב אלוש, מנכ"ל חברת ועדים
החברה המרכזת את המידע על הפעילות הכלכלית חברתית של ועדי העובדים בישראל 
 
ועד העובדים פועל כתא שטח וכחלק ממערכת האיגוד המקצועי בישראל וגיזרת פעילותו היא בייצוג העובדים מול ההנהלה ובניהול מו"מ על תנאי עבודה ושכר.

יחד עם זאת פעילותו של ועד העובדים התפתחה הרבה מעבר להגנה על זכויות העובדים, ומתרכזת ברוב ימות השנה בפיתוח ובדאגה לרווחת העובדים. 

 
תפקידיו, דרכי פעילותו, ואופן התנהלותו של ועד העובדים מוסדר בתקנון ועדי העובדים אשר תקיפותו מכוח חוקת ההסתדרות. ומכאן נתון ועד העובדים לסמכותה, לפיקוחה של ההסתדרות ובאמצעות אגף  לאיגוד מקצועי.
 
בתחום רווחת העובדים הכולל רכישות מרוכזות, מבצעי מכירות, חלוקת שי לחג, נופש והעשרת תרבות הפנאי של העובדים ובני משפחתם, פועל וועד העובדים באופן עצמאי לחלוטין, אולם חלים עליו כללי ניהול תקין. ברוב מקומות העבודה יש בתחום רווחת העובדים שיתוף פעולה עם ההנהלה המסבסדת חלק ניכר מפעילות. 

פעילות ועדי העובדים ומנהלי הרווחה בישראל, מתקיימת בזכות תקציבי רווחה נדיבים ומובטחים הגדלים משנה לשנה וברוטינה ידועה מראש. פעילות זו יצרה תשתית שיווקית אדירה שמחד מאפשרת לחברות וליזמים להסתייע בה לצורך קידום עסקי ומאידך, מפוזרת בפריסה רחבה ולא אחידה. כיום משווקים באמצעות מקומות עבודה שפע של מוצרים, כגון: מוצרי מזון,  נדל"ן, כלי רכב, שיט תענוגות, מחשבים, מכשירי חשמל ובעצם מה לא.
  ועדי עובדים - נתונים סטטיסטיים
     
בתחום התיירות והנופש מקיימים וועדי העובדים פעילות ענפה ומגוונת הנמצאת בשנים האחרונות במגמת עלייה ומרכזת 65% מפעילות תיירות הפנים בישראל. פעילות זו נאמדת ביותר מ-3 מיליארד שקלים בשנה. לאחרונה התרחבה פעילות  הוועדים גם לחו"ל וועדי עובדים החלו להוציא קבוצות עובדים לנופש מסביב לעולם.
 
בתחום תרבות הפנאי, שולטים ועדי עובדים שליטה מלאה. כך גם במופעי הילדים בחנוכה. ועדי העובדים הגדולים רוכשים הצגות שלמות לעובדי הילדים ואילו ועדי העובדים הקטנים והבינוניים נהנים מהנחות של עד 70% ממחירי הכרטיסים.

אין ספק כי שיווק באמצעות מקומות העבודה זול יחסית, וטומן בחובו פוטנציאל אדיר, מכתיב אופנות וקובע במקרים רבים את הטרנדים צרכניים הבאים. 
     
שי לחג ועדי עובדים  
נתונים ומספרים על פעילות ועדי העובדים בישראל
• 3.500,000 עובדים יקבלו שי לחג לקראת חג פסח
 
מיליארד שקלים יוציאו השנה ועדי עובדים 
  ומעסיקים על מתנות ושי לחג לעובדים ולמנהלים

 
• 950 מיליון שקלים מוציאים העובדים מכיסם
  בשנה על רכישות ומבצעים דרך מקום העבודה.

 
• 270 חברות משתתפות בירידי הוועדים ותערוכות
  הספקים לרווחת עובדים בהיי טק.
יריד הוועדים בישראל הוא יריד רב תחומי המרכז את כל תעשיית ה"השי לחג" תחת קורת גג אחת ומספק לוועדי עובדים ומנהלי רווחה פלטפורמה ססגונית לאלפי הצעות "שי לחג" ורעיונות לפיתוח רווחת עובדים. 
 
במקביל לפעילות היריד מקיימת חברת ועדים בשיתוף עם המרכז הבינלאומי לכנסים את וועידות בתחום יחסי העבודה והניהול הארגוני

ועידת ICX לניהול ארוגוני
   
    1800-555200
   
 
  עקבו אחרנו   מידע למבקר   מידע למציג   הוועידות המקצועיות הנילוות ליריד
  Facebook   • מידע על התערוכה   • מידע על התערוכה  
  Twitter   איך מגיעים   • טיפים להצלחה  
  YouTube   • כנסים נילווים   • הנחיות למציג  
  Instagram   • רישום מוקדם   • טופס התעניינות   ועידת ישראל ליחסי עבודה ועידת ICX לניהול ארגוני
  #יריד_הוועדים_בישראל    
כל הזכויות שמורות | 2017 © ICX - המרכז הבינלאומי לכנסים בע"מ תנאי השתתפות מפת האתר   צור קשר

ארגון והפקה: המרכז הבינלאומי לכנסים ולתערוכות - רח' הנחושת 3/B תל אביב 6971072 - טל:03-6949555, פקס: 03-6949500,  www.icx.co.il  Office@icx.co.il