מרכז הכנסים, גני התערוכה ת"א  ◄    4/07/2018 
 
בואו לקחת חלק בדיונים המרתקים על תחומי הליבה של ניהול משאבי אנוש
 
האירוע הגדול, המקצועי והמקיף למקצועות HR וניהול ארגוני בישראל
 
המרכז הבינלאומי לכנסים ופורום HR1 למשאבי אנוש וניהול ארגוני, שמחים להזמינכם להצטרף לועידת ישראל למשאבי אנוש ולהנות מחוויה מקצועית יוצאת דופן, עם המומחים, המרצים והאישים המבוקשים בישראל. 
הוועידה תדון בנושאים שעל סדר היום, תעשיר את הידע המקצועי ותעניק חוויה מרתקת המשלבת מקצועיות, מפגשי נטוורקינג, תערוכת ספקים, אוכל טוב והכל בחינם  לחברי הפורום ולמצטרפים חדשים !

 
הוועידה תתקיים בתאריכים:  4/07/18
במרכז הכנסים - גני התערוכה תל אביב

ההשתתפות בוועידה, בכנסים המקצועיים, במופעים וכן הביקור בתערוכה, אינם כרוכים בתשלום אולם מחייבים רישום ומוגבלים במספר המשתתפים. הרשמו היום.
 
בועידה אין התערבות של נותני חסויות בקביעת תכני הכנסים ואין מרצים מטעם. מקצועיות נטו!
   
השנה החלטנו ללרכז את תכני הועידה ליום לימודים אחד ולהציע 5 רצועות תוכן הנוגעות לתחומי הליבה של משאבי אנוש ביום מרוכז אחד 
 

 
ועידת ישראל למשאבי אנוש, מציגה השנה 5 מסלולי התמחות ועניין. המשתתפים יכולים לשלב בין המסלולים בהתאם לתחומי התעניינותם ולהשתתף לכל ההרצאות, הסדנאות והאירועים המקיימים מתחם הוועידה ! 

מסלולי הוועידה: 

כנס יחסי עבודה   כנס משאבי אנוש   כנס מנהלי רווחה
         
ניהול הדרכה   ניהול קנינות ורכש   ניהול כספים
 

הועידה תארח השנה את שר הבריאות, הרב, יעקב ליצמן, להרצאה ולדיון בלעדי על מהפכת המזון הבריא, מלחמתו בהשמנת היתר של האוכלוסיה בישראל והרפורמה שהוא יוזם לביטוח סיעוד ממלכתי.  יהיה מרתק ! 
 
 
 
ניתן לשלב בין מסלולי התוכן של הוועידה בהתאם לתחומי התעניינותכם ולהשתתף בכל ההרצאות והסדנאות במתחם הוועידה.
 
 
 מסלול רווחה ארגונית: 
 
כנס רווחת עובדים יעמוד השנה בסימן הכרת העובד – הבנת צרכיו לצורך שיפור מערך הרווחה.
 
הכנס יכלול הרצאות ודיונים מפי מיטב המומחים, ויעסוק בסוגיות המהותיות ביותר העומדות על הפרק, בהן:
 
רובוטים ומשרתים: המגמות החמות בעולם העבודה העתידי; יחד זו הדרך: כלים לשיתוף פעולה בין ארגונים לטובת רווחת העובדים; תכנון פיננסי – סודות לחיים: טיפים מעשיים לכם ולעובדים; פנו את השולחן: איך לעצב את סביבת העבודה ליצירת אוירה מתאימה; איך מעודדים פעילות גופנית בעבודה; איך להעביר את הסיפור של הארגון לעובדים בצורה יעילה 

 
 
למידע נוסף ולתוכנית המלאה הקליקו כאן
 
 
מסלול משאבי אנוש: 
כנס משאבי אנוש יכלול הרצאות ודיונים עם מיטב המומחים, ויעסוק בסוגיות המהותיות העומדות על סדר היום של מנהל משאבי אנוש, ובכללן:
המגמות החמות בעולם העבודה העתידי; אושר כמפתח להצלחה: מדוע תגמול על מאמץ אפקטיבי יותר מתגמול על הישגים; מה הסיפור עם טכנולוגיות הענן בניהול משאבי אנוש; פאנל מומחים לקביעת הטיפול הנכון היעיל והחכם בפרישת עובדים; כיצד מהפכת הבריאות תשפיע עלינו במקום העבודה. כל אלו ועוד במסלול משאבי אנוש 
 
למידע נוסף ולתוכנית המלאה הקליקו כאן  
 
 


מסלול יחסי עבודה: 
ועידת יחסי העבודה תקדיש השנה את דיוניה למשולש יחסי העבודה: ניהול, כלכלה ומשפט  
 
הועידה הנערכת זו השנה ה-34, תכלול הרצאות ודיונים מפי מיטב המומחים, ותהווה פלטפורמה מקצועית רחבה להעשרת ידע, שיתוף מידע ועקרונות הפעולה המומלצים להתנהלות מנצחת של ארגונים בתחומים הקריטיים הנוגעים ליחסי העבודה, ובכללם:
 
התאגדות עובדים: האם זו חייבת להיות מלחמה? אם כבר מלחמה עדיף לנצח; כיצד לקבוע מטרות נכונות עם גישה ווינרית; סקירה ועדכון של הסוגיות המשפטיות הבוערות בתחום יחסי העבודה; האיומים הגדולים על הפנסיה שלנו ושל העובדים – לא תאמינו כמה מעט אתם יודעים; גל ההתאגדויות החדש במשק – תופעה חולפת או שינוי אמיתי? פערי הדורות: האם המלחמה בין עובדי דור א' לבין עובדי דור ב' מאיימת להחריב את מערכת יחסי העבודה אצלכם בארגון ♦ 
 
למידע נוסף ולתוכנית המלאה הקליקו כאן
 
 
 מסלול ניהול רכש ארגוני: 
כנס ניהול רכש וקניינות ארגונית יעמוד השנה בסימן ניהול רכש בעידן החדש.
 
הכנס יכלול הרצאות ודיונים מפי מיטב המומחים, ויעסוק בסוגיות הבוערות שעל הפרק ובהן:
גישה חדשנית לבניית מערך ספקים והסכמים; למה לא כדאי להוריד את הספקים על הברכיים: סדנת ניהול מו"מ אגרסיבי עם ספקים; סוגיות משפטיות בוערות בחוזי רכש; six sigma Lean Management; ניהול רכש - ERP: נקודות קריטיות להתקשרות בפרויקט  
למידע נוסף ולתוכנית המלאה הקליקו כאן
 
     
 | | | | |  תערוכת ספקים למשאבי אנוש ורווחת העובדים  | | | |
     
יריד משאבי אנוש - 2017   תערוכת הספקים היא חלק מהאג'נדה של הוועידה וביקור בה מעשיר וחושף את המבקרים למאות ספקים ומוצרים חדשים המסייעים למנהלי משאבי אנוש ורווחה בקידום המרחב הארגוני ופיתוח הרווחה לעובדים.

תערוכת הספקים תציג השנה למנהלים שירותים והצעות לפעילות מקצועית וארגונית, לצד אלפי מוצרים ומבצעים צרכניים אותם ניתן להציע לעובדים ולאפשר להם ליהנות מכוחה של רכישה קבוצתית.

בתערוכה יוצגו אלפי הצעות לשי המסורתי לקראת ראש השנה לצד הצעות לשירותי תיירות, נופש, והעשרת תרבות הפנאי.
התערוכה פתוחה למשך כל ימי הוועידה, וניתן לבקר בה בכל שעות היום 
 ♦  
 
מופעי סיום 
 
 הקומיקאית הדר לוי    שלישיית - בערך
מופע סטנדאפ חדש, שנון, מצחיק והמקורי   מופע סדנד-אפ שיפיל אתכם מהכיסא
 

 

ארגון והפקה:  המרכז הבינלאומי לכנסים ולתערוכות
 

טל: 03-6949555 פקס: 03-6949500,   Office@icx.co.il  www.hr1.co.il   www.icx.co.il